Chcete vědět více o masážích nejen v Brně?

Mezi mé internetové projekty patří také web BrnoMasáže.cz. Dostal jsem se k němu tak, že jsem po letech sezení před obrazovkou počítače začal mít časté bolesti hlavy a jako jedno ze spolehlivých (byť ne tak, jako Ibalgin) řešení jsem objevil právě různé typy masáží. Pokud jste ještě žádnou masáž nevyzkoušeli, vřele doporučuji.

V každém větším městě dnes narazíte na služby masážních studií. Nabídka se různí, proto se budu snažit na www.brnomasaze.cz prezentovat různé typy masáží, hned vedle katalogu brněnských masérů, což by měla být hlavní náplň webu. Funguje již pár týdnů, nedávno jsem jej osvěžil delšími texty a novým povídáním o různých typech masáží, jako je thajská, tantrická, ajurvédská, lymfatická nebo masáž lávovými kameny.

Sám osobně už na masáže nechodím tak pravidelně, jako třeba před dvěma lety, ovšem běžnou relaxační masáž si čas od času dopřeji. Dávám však přednost „obyčejným“ technikám. Nejodvážnější byla masáž doplněná baňkováním, kterou jsem absolvoval několikrát a pokaždé mi na pár týdnů zůstaly na půlce těla vytlačené kruhy. Úleva však stála za to.

Jak jste na tom vy? Chodíte na masáže? Ano, ne, proč? Dejte vědět.