Nový web o odstranění mateřských znamének

Před pár dny jsem rozšířil svoje weby o další přírůstek, tentokrát z oblasti, která je zcela mimo techniku, počítače a internet. Nový web je věnován problematice odstranění mateřských znamének. Musím říci, že i když se tyto stránky zcela liší od všech mých dosavadních projektů na webu, není to pro mě problematika až tak vzdálená. Sám jsem totiž odstranění mateřských znamének absolvoval již mnohokrát.Nejsem sice příznivcem příliš velkých zásahů do těla pomocí estetické a plastické chirurgie, když to není vyloženě nutné, ovšem s odstraněním některých mateřských znamének jsem neváhal. V některých případech mi jednoduše překážely při nošení některého oblečení, jiná jsem si zase častokrát poranil, v některých případech mi odstranění znamének doporučil přímo lékař z preventivních důvodů.

Nový web věnovaný odstranění mateřských znamének najdete na adrese www.odstraneniznamenek.cz. V tuto chvíli je web naplněn základními články seznamujícími s problematikou mateřských znamének. Neplánuji každodenní aktualizace, ale postupně se tam rozepíšu o svých zkušenostech s odstraněním znamének pomocí různých metod – zažil jsem jich několik. Moje zkušenosti s různými lékaři jsou v tomto směru kladné i záporné, i o tyto zážitky bych se časem rád podělil.

A to je ostatně výzva i pro další čtenáře. Protože nechci, aby z webu zůstal jen trapný pokus o neužitečnou stránku naplněnou reklamou (zatím tam žádná není), je jeho součástí také diskuzní fórum. Budu rád, když se o své zážitky podělíte i vy. Klidně anonymně, přispívat může kdokoli.

OdstraneniZnamenek.cz je web postavený na redakčním systému Drupal. Po specialitách nepátrejte. Je zde použito volně dostupné téma vzhledu Summertime a kombinace doplňkových modulů Administration menu, Plugin Manager, IMCE, Menu Trails, Pathauto, Token, Transliteration, WYSIWYG API a XML Sitemap.